maandag 9 maart 2015
Tijdens het jaarlijkse spektakelevenement
de Hair Award werden maandagmiddag
en -avond 9 maart ontzettend
kleurrijke haarcreaties gemaakt door ruim
300 studenten van de kappersopleiding
van het ROC van Twente.
In drie kwartier moesten
de deelnemende studenten tijdens deze wedstrijden
zorgen voor een ‘Selfmade’
spectaculair kapsel uitgewerkt met bijpassende
make-up en kleding in het
thema ‘Colours of the world’.
Originaliteit en creativiteit
lagen op hoog niveau.
Het Atrium van de ROC-locatie
aan de Wierdensestraat 65 in Almelo was
het toneel voor deze spannende
kapperswedstrijden, waar het dit jaar met
ongeveer 700 bezoekers nog
drukker was dan voorgaande jaren.
De jury bestond uit diverse
kappers uit het regionale werkveld. In de jurykamer werd,
onder leiding van Peter
Goldewijk van KOC Nederland, hard gewerkt om de tellingen
bij te houden.
KOC is het landelijke kenniscentrum
van Uiterlijke verzorging,
waarvan de kappersbranche
onderdeel uit maakt.
Het publiek genoot van het
creatieve kapperstalent.
dat afgewisseld werd met
optredens van studenten
van de opleiding Artiest.
De Hair Award bood een ongedwongen
setting waarin
onderwijs, studenten, ouders
en het werkveld bij elkaar kwamen.
Studenten van het ROC van
Twente zijn ‘Selfmade’. Ze laten zien wat ze
allemaal in huis hebben.
Op het ROC van Twente leren zij een echt beroep
en krijgen ze ruimte om
zichzelf te ontwikkelen: onder andere in projecten
samen met andere studenten.
Maar ook in lessen met de docent of tijdens stages.
Door het maken van hun eigen
werkstukken ervaren de studenten hoe het voelt
om straks echt aan het werk
te zijn. Zij gaan de uitdaging aan en ze maken het zelf,
letterlijk en figuurlijk.
Met hun eigenschappen èn de juiste mbo-opleiding.
En de winnaars zijn…In de categorie eerstejaars BOL-studenten:
1. Jennifer Doek (16, Enschede), leerbedrijf Reinas Artist of Hair te Enschede
2. Aileen Alpar (17, Enschede), leerbedrijf Assink Pure Indentity te Enschede
3. Sacha Kirk (19, Hengelo), leerbedrijf Hartman Haarmode te Hengelo
4. Inge Willems (16, Bergentheim)
5. Daphne Hospers (18, Rijssen), leerbedrijf Kapperette te Rijssen
In de categorie eerstejaars BBL-studenten:
1. Cheryl Niks (17, Westerhaar), leerbedrijf Roelien Hairfashion te Vroomshoop
2. Kaily ter Grote (17, Langeveen), leerbedrijf Kuypers Hair & Wellness te Almelo
3. Roos Kemna (16, Albergen), leerbedrijf Smelt Haarmode te Almelo
4. Anne ten Thij (17, Enschede), leerbedrijf Ami Kappers te Enschede
5. Laura Krischel (17, Wierden), leerbedrijf Comfort Space te Wierden
In de categorie tweedejaars BOL-studenten:
1. Henrike den Heijer (19, Rijssen), leerbedrijf Sam Ali's Hairdesign te Almelo
2. Leonie Willems (19, Rijssen), leerbedrijf Salon Gulperihan Abla te Almelo
3. Suzy Eminyan (18, Borne)
4. Joy Meijer (18, Lage), leerbedrijf Hans Hairstudio te Ootmarsum
5. Maggie Danial (26, Hengelo), leerbedrijf Braham Coiffure's te Hengelo
In de categorie tweedejaars BBL-studenten:
1. Songül Cetin (25, Almelo), leerbedrijf Salon Gulperihan Abla te Almelo
2. Jolijn Telgenkamp (19, Wierden), leerbedrijf Kapsalon John Haarverzorgers te Almelo
3. Charlotte Brummer (17, Rijssen), leerbedrijf Ami Kappers te Borne
4. Fleur Geels (17, Enter), leerbedrijf Hair and Beauty by Petra van den Burg te Goor
5. Christiana Sari (17, Enschede), leerbedrijf Qnip-It Hair Design te Enschede
In de categorie derdejaars BBL-studenten:
1. Joyce Israels (19, Goor), leerbedrijf Marloes Haarzaak te Markelo
2. Jorieke Klaassen (19, Albergen), leerbedrijf Franx Hairclub te Oldenzaal
3. Ireen Braakhuis (19, Tubbergen), leerbedrijf Kuypers Hair & Welness te Almelo
4. Nadya Schaper (18, Holten), leerbedrijf De Worp te Bathmen
5. Marloes Oude Sogtoen (18, Almelo), leerbedrijf Assink Pure Indentity te Hengelo
In de categorie niveau 1, Entreeopleiding
1. Fabiënne Oude Wesselink (16, Delden), leerbedrijf Haarboetiek de Kapperie te Delden
De winnaars in de verschillende
categorieën ontvingen een mooi prijzenpakket uit handen van
Marieke Jurjens, teammanager
Haarverzorging. De prijzen werden beschikbaar gesteld door
Kappersgroothandel Oude
Alink, Goldwell, Pivot Point en ROC van Twente.
|
Zie ook: |
|